Teslimat Bilgisi

Petviya.com üzerinde yer alan tüm ürünler depolarda tutulmaktadır. Stokta var olarak işaretlenen ürünler için teslimat süresi saat 14:00'a kadar aynı gün içerisinde kargoya teslim edilerek sizlere ulaştırılmak üzere yola çıkmaktadır. Mobil bölgede olmayan kişilere sipariş verdiği günü takip eden iş günü teslimat yapılabilmektedir. Ancak kargo firmalarının yoğunluğuna bağlı olarak siparişinizin sizlere ulaştırılması +2 iş gününü bulabilmektedir. Hafta sonu ve resmi tatillerde kargo çıkışı yapılmamaktadır.

Tarafımızdan ve sistemimizden kaynaklanan her hangi bir aksaklık olmaması durumunda kargo teslimat bilgileri ve siparişinizin hangi aşamada olduğu sizlere mail ve sms kanalı ile ulaştırılmaktadır.

Almış olduğunuz tüm ürünler anlaşmalı kargo firmalarının sunduğu garanti kapsamında sizlere teslim edilmekte, memnun kalmamanız durumunda ise telafisi gerçekleştirilmektedir. (telafi işlemleri petviya.com sunduğu özel ürünler ve özel hizmetlerde gerçekleştirilmektedir.)

Ödemesini yaptığınız fakat sizlerden önce sipariş vererek stoğun tükenmesini sağlayan bir başka müşterimizin olması durumunda ise yukarıda kargo süreci hariç bir şekilde belirtilen teslimat koşulları geçerlidir.