Satın Alma Öncesi

 1. Petviya.com üzerinde yer alan ürünlerin tamamı petviya tarafından üretilmiştir. Aksi belirtilen ürünlerin sayfasında farklı markaların ibarelerine yer verilmiştir/verilecektir.
 2. Satın alınan ürünlerde her hangi bir sebepten dolayı değişim ya da iade işlemi yapılmamaktadır. (ürünler size ulaştığında her hangi bir deformasyona uğramışsa değişim yapılabilmektedir.)
 3. Ürünlerde asgari satış adetleri yer almaktadır. Asgari satın alma limitlerinin altında satın alma yapılmamaktadır.
 4. Sadece internet satışı yapan müşterilere de bayilik verilmektedir. Ancak; bazı pazaryerinde petviya'nın yapmış olduğu özel anlaşma gereği satış hakkı sadece petviya'ya aittir. Başvuru formunda satış kanalınızı belirledikten sonra müşteri temsilcisi sizleri bilgilendirecektir.
 5. Satın alınan ürünler hem müşteri hem de satış yapan kişi için sergilenebilmek, deformasyona uğramamak için gerekli ambalajlama yapılarak gönderilmektedir. (Ürünlere göre bu durum farklılık gösterebilmektedir.)
 6. Fiyat politikası herkes için eşittir. Kişiye özel ya da daha yüksek alım gücüne sahip olan bayilere özel bir ücret sunulmamaktadır. Teklif etmeyiniz.
 7. Ürünlere özel olarak yüksek adetli alımlar yapmanız halinde birim fiyatta iskonto uygulanmaktadır. (Örn; minimum satın alma adeti 10 olan bir ürün için, 50 ve 100 adetli alımlarda fiyat belirtildiyse bu tüm bayiler için geçerlidir.) Petviya'da yapılan bir kampanya ya da sunulan özel bir fiyat teklifi tüm bayileri kapsamakta, isteyen bayi de bu fırsattan yararlanabilmektedir.
 8. Site genelinde minimum sipariş tutarı 200 TL olarak belirlenmiştir.
 9. Site genelinde 1000 TL ve üzeri kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. 1000 TL altındaki siparişlerde standart 19,90 TL kargo ücreti uygulanmakta ve ya kargomu ben ödeyeceğim seçeneğini seçerek gelecek olan ürünlerin ds değerine göre kargo yetkilisine sadece kargo ücretini ödeyerek ürünleri alabilirsiniz. Tüm siparişler aras kargo ile gönderilmektedir. Farklı kargo şubesi ile anlaşmanız var ve kargomu ben ödeyeceğim seçeğini seçtiyseniz sipariş sonrasında bizlere bunu bildirebilir, ürünlerin seçtiğiniz kargo ile gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
 10. Sistemde kayıtlı telefon numaranıza sizlerden onay alındığı takdirde yeni ürünler sms olarak iletilmektedir. Sipariş sonrasında ise yine siparişinizin durumu, kargo takip bilgisi mail ve sms olarak sizlere iletilmektedir.
 11. 90 gün içerisinde her hangi bir siparişi olmayan bayilerin üyelikleri iptal edilir.

Yukarıda bahsi geçen maddeler petviya ile çalışan bayileri kapsamaktadır. Petviya ile çalışan tüm bayiler bu kuralları kabul etmiş sayılır. Her hangi bir kural ve madde de değişiklik olması durumuna karşın belli aralıklarla bu sayfayı gözden geçirmenizi rica ederiz.

Petviya.

Son güncelleme: 19.02.2019