Hakkımızda

Petviya.com, 2017 yılında yayın hayatına giren ve sizlere her geçen gün daha farklı ürün çeşitleri ile petshop ürünlerini sunan pet shop ürünleri üretici firmadır. Üstün hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ilerlemiş olduğumuz bu yolda siz değerli müşterilerimize karşı her zaman bu yapıyı korumaktayız.

 

Sadece petshop evcil hayvan ürünlerinin satışı ile kalmayıp petviya blog adı altında sunulan sayfamızda ise minik dostlarımızın ihtiyaç duyduğu her türlü bilgiyi edinebilmektesiniz. Merak edilen ve öğrenilmesi gereken tüm konularda bilgilerin aktarımını güncel olarak sağlamaktayız.

 

Kuruluşundan bu yana her geçen gün genişleyen ürün gamı sayesinde Türkiye'nin tüm bölgesine hizmet vermektedir. Kısa sürede içerisinde anlaşmalı kargo firmaları ile gönderileri sizlere ulaştırmak ve memnun kalmanızı sağlamak ise en nihai görevimizdir. Gizlilik, güvenlik ve teslimat konularında son derece hassas davranan petviya.com, aktif müşteri temsilcileri ile de kusursuz bir alt yapıyı sizlere sunmaktadır.

 

Petviya.com olarak ilkemiz müşterilerin ve minik dostların güvenini kazanmak en temel görevimizdir. İhtiyaçlarınıza yönelik olan ürünler için bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.