Gizlilik Politikası

Petviya.com havale/eft ve kredi kartı ödeme seçenekleri ile sizlere ödeme imkanı tanıyan toptan alışveriş sitesidir. Sisteme üye olurken ve ödeme işlemini tamamlarken bizlere sunmuş olduğunuz tüm bilgiler 3. taraf kişilerle ve firmalarla paylaşılmamaktadır. Mail ve sms aboneliği sekmelerinde yer alan ya da üye olurken seçmiş olduğunuz bu detaylar dahilinde ise sizlere belli aralıklarla ürün ve kampanyalar hakkında tüm bilgilendirmeler iletilmektedir. Üye olurken ya da daha sonrasında bu mailleri ve smsleri almak istemediğinizi hesabım adımından değiştirme hakkına sahipsiniz.

 

Üyelik bilgileri başta olmak üzere sisteme kayıt etmiş olduğunuz her hangi bir veriyi tıpkı abonelik işlemlerinde olduğu gibi değiştirebilir ya da silebilirsiniz. Ancak bu aşamada üyelik silme bir sekme olmadığından nedenini belirterek info@petviya.com adreisne üyeliğinizin komple sistemden silinmesini talep edebilirsiniz. Üyelik silme işlemlerinin ardından ilk etapta yeni üyelere sunulan kampanya ve özellikler 2. kez aynı kişilere iletilmemektedir. 

 

Tedbir olması nedeniyle petviya.com üzerinden yapılan alışverişlerde sanal kredi kartı kullanımının yapılması sonradan oluşabilecek sorunların önüne geçebilmek için nacizane tavsiyemizdir.